Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Dana White odhalil, kdo by mohl být příštím soupeřem Justina Gaethjeho
Zdroj: instagram.com

Gaethje: Zápas s McGregorem se už nikdy neuskuteční, nejsem žádný dědek, aby si na mě troufl

Justin Gaethje plánuje znovu zaútočit na titul lehké váhy UFC, ale pochybuje, že se tam setká zrovna s Conorem McGregorem, který teď preferuje jiný typ soupeřů.

I navzdory tomu, že se jedná o prakticky starou záležitost, Justin svému irskému rivalovi stále připomíná jeho potyčku z dublinského baru, v němž udeřil pána v důchodovém věku za to, že odmítl pít jeho whisky.

Tímto na sebe McGregor nesmazatelně nalepil nálepku násilníka, jenž nemá úctu ke stáří. A že při svém návratu do UFC bojoval s Poirierem? Na to se nebere ohled…

„Dustin nám všem ukázal, že je výkonnostně dva levely nad McGregorem. Tohle prostě už není jeho level obtížnosti,“ je přesvědčený Gaethje, který pro svou budoucnost vyhlíží jiné cíle a jiné soupeře.

„Mým primárním cílem bylo přemoct Khabiba a potom se v Irsku střetnout s Conorem. Bohužel pro mě, tento plán mi nevyšel a teď je vesměs i nulová šance, že se někdy s Conorem utkám. Myslím si, že pokud se ještě vrátí, bude to na jeden nebo dva zápasy proti nějakému veteránovi, kterého bude moct porazit stejně, jako tenkrát porazil toho dědu v baru,“ připomínal.

Ze strany Gaethjeho se nepochybně jednalo o úmyslné rýpnutí, po němž bude očekávat nějakou zpětnou vazbu. I navzdory Notoriousovým posledním dvěma prohrám je to stále ten největší výherní tiket ve hře, s nímž se každý touží střetnout.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin