Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
gane lewis
gane lewis

Gane: Všichni dobře vědí, že Lewis je úplný lůzr, má jen ten jeden úder

Ciryl Gane rozhodně nechce, aby byl jeho titulový zápas s Derrickem Lewisem nudný. Chvíli před turnajem se tedy snaží přiložit pod kotlem.

Francouzský bojovník, který je v těžké váze ještě neporažený, si je sice moc dobře vědom toho, jakou KO silou jeho příští soupeř disponuje, ale zároveň ví, že to je jediná jeho zbraň, s níž může jakkoliv zahrozit, což má být na jedenatřicetiletého „Bon Gamina“ málo.

„Pevně věřím, že se v celé divizi nenajde chytřejší bojovník, než jsem já. Mé bojové IQ je prostě základem úspěchu,“ chválil se Gane, který se už v mysli zaměřuje na takového velikána, jakým je Francis Ngannou.

Než ale na boj s Predátorem dojde, bude se muset vypořádat s „Černou Bestií“. „Neříkám, že je Derrick vyloženě špatný, ale z toho komplexního hlediska je to naprostý lůzr. Má jenom jednu zbraň, na kterou sází zápas co zápas. Pokud před ním budu stát já, bude v maléru,“ věří pevně.

„Takový pohyb nohama, jako mám já, nemá v těžké váze jen tak někdo. Samozřejmě, že musím být opatrný, ale i tak počítám s tím, že Derrick bude mlátit jen do vzduchu,“ předpověděl pro MMAMania Ciryl Gane.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin