Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Mám pocit, že víc bojuji sám se sebou jak se svými soupeři, běduje Garbrandt po další prohře

Garbrandt: Přiznávám, že mě přechod do nové kategorie trochu děsí a vůbec nevím, jak to zvládnu

Cody Garbrandt by rád zaútočil na titul muší váhy. Doposud ale stále neví, jak se mu v této nové hmotnostní kategorii povede.

Ještě během svých začátků v UFC byl považován za velmi perspektivního bojovníka, který svůj potenciál dokázal brzy prodat a stal se šampionem bantamové váhy. Pak ale přišla série nezdarů, jíž započal TJ Dillashaw, a u Codyho se společně s výsledky prolomilo i sebevědomí.

„Upřímně přiznávám, že netuším, jak se mi v nové váhové kategorii povede. Trochu mě ten přechod děsí, ale to je asi normální, než si na to člověk zvykne. Ještě nikdy předtím jsem v této divizi nebyl, nikdy jsem tam nebojoval, ve své hlavě mám spoustu nezodpovězených otázek,“ poznamenává ve vší upřímnosti Garbrandt.

Codyho soupeřem se na úvod stane Kai Kara France, jemuž v žebříčku muší váhy náleží šestá příčka. Uvidíme, zdali tento skalp bývalému šampionovi zajistí rovnou boj o titul, jeho manažer Ali Abdelaziz by si to však přál.

„Myslím si, že mě tento strach ohledně toho, jak si s tím poradím, popohání dopředu. Opravdu chci být úspěšný, abych opět mohl zápasit o titul a také ho získat. Poslední dva měsíce jsem na speciální dietě, mé tělo je na tuto změnu připraveno. Uvidíme, co z toho nakonec bude,“ řekl Garbrandt v Rollin with Homies podcastu.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin