Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Kelvin Gastelum prohra
Kelvin Gastelum prohra

Gastelum: Chybí mi jen kousek, abych se stal nejlepším na světě. Prohra s Cannonierem? Nezasloužené!

Kelvin Gastelum byl sám ohromen tím, jaký proti Cannonierovi předvedl výkon. O to ale více se zarazil, když slyšel oficiální verdikt bodových rozhodčích.

Ti rozhodli o tom, že si „Killa Gorilla“ domů odnesl jednoznačnou výhru v poměru 48-47, tři z pěti kol tedy vyhrál. Potíž je snad pouze v tom, že to mnozí fanoušci viděli jinak.

Kelvin Gastelum si z prohry nic nedělá

„Tohle byla další krádež v přímém přenosu,“ opakovala se většina reakcí na sociálních sítích. K nim se přidal i sám Gastelum. „I já si myslím, že jsem vyhrál, ale co už…“

Výsledek nelze zvrátit, zato se dá stavět na právě solidně položených stavebních kamenech.

„Gratuluji Cannonierovi, předvedl velmi soutěživý výkon. Já potřebuji udělat ve svém stylu ještě pár drobných změn a vrátím se zpátky na vrchol. Tento fight to jen potvrdil. Jsem velmi blízko od toho, abych se stal nejlepším na světě!“ prohlásil Gastelum.

Devětadvacetiletý rodák ze San José se tedy na svou prohru snaží dívat aspoň trochu pozitivně. Koneckonců, podobně těsných výsledků, které se mohly obrátit na jednu či druhou stranu, jsme nejen v UFC viděli již nespočet.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin