Georges St.Pierre je proti mně jenom malý pán, myslí si Colby Covington

Georges St.Pierre je proti mně jenom malý pán, myslí si Colby Covington

GSP je dle mnohých neodmyslitelná legenda smíšených bojových sportů, leč podle takového Colbyho Covingtona je to jen malý človíček, jehož by snadno a hravě zničil.

„Chaos“ poslední dny sice vůbec nebojuje, zato ale přilévá do ohně jedno popíchnutí za druhým. Většina jeho reakcí je směrována zejména na duo Usman – Masvidal, nicméně naposledy se tuto debatu rozhodl rozšířit ještě o St.Pierra.

„Troufám si říct, že by GSP nemohl obstát v dnešní době. Nemyslím si jen, že ho dokážu porazit, já to dokonce vím! Jeho primární zbraní vždy byl ground & pound, což je věc, ve které vynikám i já. A mě ještě nikdy nikdo nedokázal stáhnout na zem. Moje kardio je na úplně odlišné úrovni,“ zmínil se Covington.

„GSP má kvalitu postoje hodnou malému dítěti. Ve svém rukávu nemá příliš triků, kterými by mě mohl zaskočit. Možná měl jenom dobrý jab, ovšem na ten je velmi snadné se připravit. Myslím si tedy, že St.Pierre je na mě strašně malý pán, s nímž bych měl opravdu lehkou práci,“ doplnil.

St.Pierra naposledy vyzval i sám Kamaru Usman, který se dožadoval této bitvy zejména proto, aby potvrdila, kdo je nejlepší velterovou váhou celé historie MMA. Doposud je šampion přesvědčený o své nadvládě, ale rád by ji potvrdil i na papíře.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue