Georges St.Pierre novinky
Georges St.Pierre novinky

Georges St.Pierre potvrdil obří novinky. Je připravený znova bojovat, jen v UFC to už nebude

Čestný člen Síně slávy UFC Georges St.Pierre potvrdil, že je ve svých čtyřiceti letech skutečně otevřený návratu. Vzhledem ke svému pokročilému věku si ale zvolil určité limity.

Legendární kanadský bojovník se mohl z důchodu vrátit v podstatě už letos, a to ještě do bran UFC. Jak oficiálně potvrdil manažer Ali Abdelaziz, St.Pierrovi s Khabibem Nurmagomedovem byl nabídnut kontrakt ke vzájemnému zápasu, ten ovšem ruský Orel znenadání zamítl.

„Tento duel byl snem mého otce, jenže já už pověsil rukavice na hřebík. A když jsem skončil, tak jsem skončil. Jen ať si Georges zůstane legendou, za kterou je nyní považován,“ odůvodňoval Khabib v Hotboxin‘ podcastu, proč do tohoto napínavého měření sil nakonec nevstoupil.

GSP, který byl ochotný se s hvězdným Nurmagomedovem utkat, tedy přehodnotil své cíle. O nějaký rekordní zápis se už pokoušet nebude, ale své schopnosti by ještě aspoň jednou rád otestoval. To vše za doprovodu dobrých účelů.

„Říkám vám, že nechci bojovat znova, abych potvrdil, že jsem nejlepším bojovníkem na světě, tahle část mé kariéry je již za mnou, nicméně, pokud to má být pro charitu, tak do toho půjdu. Ať už by mělo jít o boxerský zápas, grapplingový zápas či něco jiného, pro charitativní účely tomu budu otevřený,“ sdělil St.Pierre v interview Robinu Blackovi.

Jedinou podmínkou slavného Kanaďana tedy je, aby jeho následující souboj nikterak neovlivňoval jeho odkaz v bojových sportech. „Již se nepovažuji za žádného aktivního či soutěživého fightera. Jak to neovlivní můj odkaz, můžu bojovat,“ dodal s tím, že jediný člověk, kvůli kterému byl ochotný toto pravidlo porušit, byl právě Khabib. Ten se ovšem už v bojových sportech angažovat nechce, ačkoliv nabídky k souboji k němu stále putují.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin