Giga Chikadze 1

Giga Chikadze: Nechte mě rovnou bojovat o titul, stejně tu kvalitou všechny převyšuju

V pérové váze se nejvíce mluví o borcích, jako jsou Alexander Volkanovski, Max Holloway, Yair Rodriguez či Brian Ortega, ale pak je tu ještě jedno jméno, které údajně tato všechna převyšuje.

Giga Chikadze od svého debutu v UFC ještě neprohrál a svými dovednostmi si je natolik jistý, že by dokázal přemoct prakticky kohokoliv, koho současný žebříček pérové váhy nabízí.

Pokud se ho zeptáte, odkud bere tu jistotu a jak by dokázal porazit třeba takového Maxe Hollowaye, odpoví vám zcela upřímně, že by mu zajistil cestu ven z klece na nosítkách, protože by mu kompletně rozkopal nohy. A v tomto duchu pokračoval.

„Upřímně jsem připravený jít bojovat rovnou o titul, protože se tu stejně nenachází nikdo, kdo by mě dokázal zastavit,“ hlásí třiatřicetiletý Gruzínec, jenž si naposledy poradil s Edsonem Barbozou.

„Tohle je prostě Gigashow, nikdo z mých protivníků v divizi není tak bojově vyvinutý, jako jsem já, všichni se dají porazit. Myslím si, že zisk titulu je pro mě neodkladná věc. Jsem připravený o něj bojovat nyní,“ oznamuje.

Dana White však nepochybně bude mít jiné plány, a to už i proto, že ho zajímá trilogie mezi Hollowayem a Volkanovskim. Chikadzemu v žebříčku náleží stále pouze osmá příčka, takže si svou cestu na vrchol bude muset ještě vybojovat.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin