Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Giga Chikadze ufc
Foto: Instagram/Giga Chikadze

Giga Chikadze předvídá, jak dopadne titulová bitva Volkanovski vs. Ortega

Giga Chikadze má sám políčeno na titul šampiona pérové váhy, a proto si ani on duel mezi Volkanovskim a Ortegou nenechá ujít. Komu více věří?

I když si fanoušci spíše přejí výhru Ortegy, papírové předpoklady se více přiklání na stranu úřadujícího šampiona, jímž je Alexander Volkanovski. Ten má na kontě aktuálně neuvěřitelných osmnáct výher v řadě a již tento víkend bude vyhlížet devatenáctou.

Že se novozélandskému borci podaří svůj pás udržet, tomu věří i takový Giga Chikadze, perspektivní bijec rovněž z pérové váhy, který naposledy sejmul Edsona Barboza. Momentálně má na kontě devět výher v řadě, a proto doufá, že se co nevidět k titulu také přiblíží.

„Co vám musím říct, je to, že si lidé možná ani sami neuvědomují, jak dobrý fight nás čeká. Oba borci do toho určitě půjdou naplno a my se můžeme těšit na MMA v celé své kráse,“ předvídá Chikadze.

„Nepochybuji o tom, že by se Brian od té své osudné porážky s Maxem Hollowayem herně neposunul, ale něco uvnitř mi říká, že Alex tohle vyhraje. Podle mě k tomu má vyšší předpoklady,“ zmínil se v Submission Radiu.

„Jsou tu aspekty boje, ve kterých si jsou oba bojovníci moc podobní, ale pro mě je přeci jen Alex tím hůře zdolatelným borcem. Tím, který toho více vydrží, a proto tuším, že zvítězí,“ predikuje třiatřicetiletý Gruzínec.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin