Grázl Masvidal to nevydržel a opřel se do Covingtona s Edwardsem

Grázl Masvidal to nevydržel a opřel se do Covingtona s Edwardsem

Již několik dlouhých týdnů se Colby Covington a Leon Edwards opírají do Jorgeho Masvidala, až se zdálo, že si to floridský rváč nechává všechno líbit. Jak se ale říká, každý šálek jednou přeteče.

Bývalý vyzyvatel šampiona Kamaru Usmana byl zmíněnými dvěma bojovníky osočován, že na vrcholu žebříčku velterové váhy nemá co dělat. Zejména Colby se chlubil, jak Jorgeho častokrát zanechával po tréninku v slzách, kde ho pravidelně „ničil“.

Jak se ovšem zdá, Masvidal vypráví úplně jinou verzi příběhu. „Covington není člověk, který by mě zajímal. Jestli s ním budu bojovat? Ano, jednou nepochybně. Ale nebude to za jeho podmínek. Nestane se to dříve, dokud já sám neřeknu. Pak se s ním vypořádám a ten jeho ufňukaný ksicht už nikdy neuvidíme,“ odvětil vysloužilý rváč z ulic Miami.

„Má reputace je tak vysoká, že bez ohledu na to, jestli vyhraju nebo prohraju, mě vždy bude někdo vyzývat. Včetně těch zku*vysynů Colbyho s Edwardsem. Ať se stane cokoliv, tihle dva se mi pokaždé budou snažit vlézt na ko*ot a přiživit se na mé slávě,“ uváděl.

S Covingtonem se tedy prý jednou utká, Edwards má však smůlu. „S tím blbečkem Leonem jsem si to už vyřídil. Pamatujete tehdy v Londýně? Tam jsem mu důrazně vysvětlil, co jsem mu chtěl vysvětlit. A s Colbym si to vyřídím, až já řeknu!“ opakoval se Masvidal, který si dá zjevně přes léto pauzu, než se opět bude chtít vrátit do klece.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue