dana white film
Foto: Instagram/Dana White

Haha, hodně štěstí, Bellatore, s Romerem si užijete ještě spoustu zábavy, posmívá se Dana White

Yoel Romero prohrál v Bellatoru ihned svůj úvodní zápas a Dana White se toho nějak nemohl nabažit.

Obě strany totiž spolu v minulosti úzce spolupracovaly, a tak šéf UFC moc dobře ví, že s Yoelem kolikrát nebyla snadná domluva. Tentokrát ovšem už toto břemeno nenese, a tak se jen kochá pohledem, jak se s ním „trápí“ někdo jiný.

„Haha, hodně štěstí, Bellatore, s Yoelem si užijete ještě hodně zábavy,“ smál se White, který sice Romerův úvodní zápas v nové organizaci neviděl, ale doslechl se výsledek a doputovalo k němu také to, co Boží voják po prohraném souboji říkal… Nebo na co se „vymlouval“ spíše.

„Slyšel jsem, že Yoel počítal s jinými zápasovými podmínkami… Tohle je prostě celý on. Ta jednání s ním byla vždy fantastická,“ řekl White sarkasticky. „Nechci o něm mluvit ale nějak špatně. Máme spolu spoustu dobrých zážitků. Přeju mu, ať se mu v novém působišti daří,“ přidal.

Prezident Bellatoru Scott Coker se na to dívá zatím optimisticky. I když Romero svůj debutový fight prohrál, zastal se ho, že byl dlouhou dobu mimo hru, a proto ztratil optimální herní rytmus.

Šanci ovšem Romerovi hodlá dát dokonce v nové lukrativní bitvě. Údajně by rovnou mohl vyzvat vítěze souboje Gerard Mousasi vs. Austin Vanderford, kteří se spolu utkají o pás střední váhy.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Filip Grznár má problémy

Filip Grznár je borec, jde do všeho!

Filip Grznár je na domácí poměry známý sportovec a již jeho anabáze v XFN ukázala, že diváky přitáhnout dokáže. Do klece se vrhl opravdu po hlavě a vzít na první zápas s minimem tréninkových zkušeností Charlese Andradeho vyžaduje koule jako vodní melouny.