Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Cris Cyborg vs Kayla Harrison
Cris Cyborg vs Kayla Harrison

Hlavně nechoď do UFC! apeluje na talentovanou bojovnici Cris Cyborg

UFC je vysněnou destinací mnoha bojovníků, neplatí to ale v případě, pokud hodláte jít po penězích.

To je přesně ten důvod, proč se Cris Cyborg, která z UFC odešla, rozhodla apelovat na novou perspektivní bojovnici, o níž se všude mluví. Její jméno je Kayla Harisson, ve své profesionální MMA kariéře ještě neprohrála, a dokonce se o ní říká, že by dokázala porazit i Amandu Nunes.

Není se čemu divit, že po Kayle touží i sám Dana White. Ten pouze čeká na to, až se americká válečnice vybojuje ze své smlouvy v PFL, kde jí aktuálně zbývá jeden zápas.

Aby si svou budoucnost důkladně promyslela, to Kayle radí současná šampionka pérové váhy Bellatoru Cris Cyborg. Tuto radu ji nabízí hned ze dvou důvodů.

Dana White drží korunu

„Jednak se tam o ni nebudou starat dobře, což je o Danu Whiteovi dobře známo, že staví své zájmy před zájmy svých zápasníků, a jednak tam bude mít i horší plat jak v PFL,“ vysvětluje Cyborg, která se domnívá, že peníze by měly být základním rozhodujícím faktorem mnoha bojovníků.

„Řeknu vám to takhle. Kayla si v PFL vydělala více peněz, jak si vydělala Amanda Nunes za celou svou kariéru v UFC. Záleží tedy na ní, jak se rozhodne a kde bude chtít pokračovat, já bych ale do UFC nešla,“ sdělila Cyborg Arielovi Helwanimu.

Prozatím to vypadá tak, že Harrison skutečně zakotví v UFC, minimálně ji tam všichni fanoušci tlačí. Ona samotná se k tomuto kroku zatím přímo nevyjádřila, pouze naznačila, že by se ráda měřila s těmi absolutně nejlepšími na světě.

Cris Cyborg problemy ufc boj

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin