Hodlám tě zabít! křičí Costa na Adesanyu. Do zápasu prý vstupoval s velkým handicapem

Za oponou se odehrává spousta věcí, do kterých nevidíme. Jedním takovým příkladem nám je soukromá konverzace mezi Costou a Adesanyou.

Oba borci se spolu utkali na nedávném turnaji UFC 253 a nakonec z toho byla možná nečekaně velice jednostranná záležitost. Šampion svůj titul obhájil ve druhém kole, když svého brazilského soka ukončil na TKO.

Costa danou porážku neskousl dobře, a to zejména kvůli tomu, co Adesanya po zápase udělal. Místo pokory se tedy dostavily výhrůžky a slovní válka mezi oběma bojovníky pokračuje i nadále. A nyní se dá dokonce i říct, že je to vážnější než kdykoliv předtím.

„Adesanyo, přestaň mi psát přátelské vzkazy, já rozhodně nechci být tvým přítelem!“ začal Costa svůj proslov ve videu, které sdílel na svém Instagramu. Vadilo mu, že mu jeho nigerijský sok píše jakési „zdvořilé zprávy“ do soukromého chatu.

„Já nechci být tvým přítelem, já tě chci zabít! Spousta zlých věcí se před naším zápasem přihodila, já se zranil, ale na to se vůbec nechci vymlouvat. Jsem tu, abych řekl, že příště bude vše odlišné!“ opakoval svůj příslib nyní už bývalý titulový vyzyvatel.

Costa i tak nadále zůstává věrný svému přesvědčení, že si zaslouží odvetu a že příště to bude mnohem lepší. Doposud si ovšem musí svou šanci znovu zasloužit a co víc, musí také doufat, že mu Israel neuteče do vyšších hmotnostních pater. Protože o tomto plánu už opravdu nahlas přemýšlí

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue