Giga Chikadze
Giga Chikadze

Holloway ani Volkanovski nejsou lepší než já, tvrdí Chikadze a snaží se rozpoutat válku

Giga Chikadze si nedělá těžkou hlavu s tím, že mu v aktuálním žebříčku pérové váhy náleží „až“ osmá příčka. Už teď se cítí lepší jak kdokoliv nad ním.

Když Chikadze na posledním UFC turnaji přemohl Edsona Barbozu, nejednalo se údajně o žádnou náhodu. Třiatřicetiletý Gruzínec se už delší dobu považuje za ostříleného zápasníka, který akorát nedostával takové příležitosti, aby to dokázal. To se teď prý ovšem mění.

„Vím, že tu jsou ještě borci jako Max Holloway, Alexander Volkanovski nebo Zombie, ale já si prostě připadám jako kvalitnější bojovník. Cítím se jako král pérové váhy a silně pochybuju, že by mě tu někdo dokázal porazit,“ uvedl pro MMA on SiriusXM ambiciózní bojovník, který v UFC ještě neprohrál. Aktuálně zde má sedm výher bez jediné porážky.

„Oproti ostatním borcům v divizi mám velkou výhodu. Umím dobře pracovat s váhou a mám velké rozpětí paží. Umím si skvěle hlídat distanc, což je jeden z hlavních důvodů mého úspěchu,“ chválil se.

Giga Chikadze už momentálně jen čeká na to, kdy a jestli dostane vhodného soupeře, kterého by porazil a pak by konečně každý mohl o jeho schopnostech přestat pochybovat. Jelikož je v žebříčku stále „pouze“ osmý, má před sebou taková jména, jako jsou Korean Zombie, Calvin Kattar, Arnold Allien či Josh Emmet.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Filip Grznár má problémy

Filip Grznár je borec, jde do všeho!

Filip Grznár je na domácí poměry známý sportovec a již jeho anabáze v XFN ukázala, že diváky přitáhnout dokáže. Do klece se vrhl opravdu po hlavě a vzít na první zápas s minimem tréninkových zkušeností Charlese Andradeho vyžaduje koule jako vodní melouny.