Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Alex Volkanovski zapas
Alex Volkanovski zapas

Hollowayovi dám trilogii! změnil svůj názor Volkanovski. Zadarmo to ale nebude…

Alex Volkanovski přiznal, že i když se mu to nelíbí, jelikož nad Hollowayem drží již dvě výhry, tak k trilogii přeci jen přistoupí. Zadarmo to ale úplně nebude.

Současný šampion pérové váhy svému předchůdci poručil, aby si udržel svou dočasnou výkonnost a v boji s Yairem Rodriguezem předvedl další excelentní výkon. Zdali si na konto připíše druhou přesvědčivou výhru v řadě, nebude moct jinak a k trilogii svolí.

„Víte, já si v tomto boji nemám co dokazovat. Ať se to lidem líbí nebo ne, Maxe jsem dvakrát porazil, nicméně, a to zdůrazňuji, vím, jak si fanoušci tento zápas znova přejí vidět, proto jsem ochotný k němu znova svolit,“ řekl Volkanovski během interview pro LowKickMMA.

Na Hollowaye bude 13. listopadu čekat bitva s Mexičanem Yairem Rodriguezem. I ten sní o titulové bitvě…

„Pokud Max vyhraje, což si myslím, že vyhraje, tak bude mít mé uznání. Zejména, pokud se mu to povede podobným stylem, jako přemohl Calvina Kattara. V takovém případě mu pravděpodobně tu šanci v boji o pás dám,“ připouští šampion.

Volkanovski ve své hlavě nepochybně počítá i s tím, že úspěšně svůj pás obhájí proti Brianovi Ortegovi. To bude také klíčové k tomu, aby k třetímu měření sil s Maxem vůbec došlo.

„Tak tento zápas je pro mě šitý jako na míru. Brian disponuje stylem, který mi hraje do karet. Nebojím se ho ani vzít na zem, i když si myslím, že ho potrápím v postoji,“ sdělil dvaatřicetiletý novozélandský bojovník a nynější držitel pásu z kategorie do 65,8 kg.

Alexander Volkov Ciryl Gane

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin