Poirier přichází s predikci průběhu trilogie s McGregorem. Cítí další chladnokrevné ukončení

Islam Makhachev predikuje, jak dopadne titulová bitva mezi Oliveirou a Poirierem

Islam Makhachev už předem dobře tuší, jakého bojovníka vyzve v boji o titul.

Talentovaný ruský bijec, jemuž dělá mentora sám velký Khabib Nurmagomedov, bude netrpělivě vyhlížet, jak dopadne titulová válka v jeho divizi. Hodlá totiž doufat, že to bude právě on, kdo vyzve vítěze.

„Mám na kontě devět výher v řadě, kdo tohle může říct?“ tázal se Makhachev, jenž svůj zrak míří směrem k titulu, jenž má aktuálně v držení Brazilec Charles Oliveira. Zůstane ovšem i v prosinci u něho, až se střetne s Dustinem Poirierem?

„Nechci Charlese odepisovat, je to velmi nebezpečný bojovník, který ukončil už spoustu chlápků, takže určitě má nějakou šanci vyhrát. Poirier mi ale přijde komplexnější, proto bych to viděl tak 60/40 % v jeho prospěch,“ říká Makhachev.

„Bude ovšem záležet na tom, jak se popasuje s bojem na zemi a jestli to tam Charles přenese. Jeho grappling je vskutku výtečný, proto pokud má vyhrát, pak jedině nějakou submisí. I tak ty šance celkově vidím 60/40 v Dustinův prospěch,“ přidával.

Titulového boje v rámci lehké váhy UFC se dočkáme 11. prosince v Las Vegas. Následně bude rovnou zajímavé sledovat, na jakého dalšího vyzývatele Dana White ukáže. Ve hře jsou totiž kromě Islama i Conor McGregor a pak i Justin Gaethje s Michaelem Chandlerem, kteří se mezi sebou příští víkend utkají.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin