Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Israel Adesanya vyjadreni
Israel Adesanya vyjadreni

Israel Adesanya predikuje, jak dopadne bitva mezi Costou a Vettorim

Paulo Costa dotrucoval a konečně se vydává vstříc své cestě za pomstou.

Jeho příštím soupeřem se stane italský bojovník Marvin Vettori, který se shodně jako Costa naposledy v kleci objevil, když bojoval s Adesanyou o titul. Oba vyzyvatelé ale proti šampionovi neuspěli.

Zejména Paulo má co napravovat. „Jsem mnohem lepší, než jste mohli vidět. Nebudu mít klid, dokud to nenapravím a dokud neustřelím Adesanyovi hlavu. Zejména za ty kecy, které po zápase vedl, a pak za ten sexuální akt, kterým se mě snažil ponížit!“ sdělil odhodlaný Brazilec.

První krůček na této pouti za odvetou bude moct Costa učinit 23. října v Los Angeles, kde mu bude soupeřem již jednou zmiňovaný Marvin Vettori. Jak tato bitva dopadne?

„Nemám Costu rád, ale tohle je zápas, který podle mě nemůže prohrát. Bude to podobné jeho souboji s Yoelem Romerem, silově svého soupeře přetlačí. Vettori není špatný bojovník, ale nemá tak pokročilý striking, aby tohle ustál,“ domnívá se Adesanya.

Nigerijský šampion z řad střední váhy možná i tak před případnou odvetou s Paulem stejně „uteče“. Nejprve ho bude čekat obhajoba proti Robertu Whittakerovi a zdali ji zvládne úspěšně, tak se údajně opět vydá do polotěžké váhy.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin