Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
kamaru usman top zapasnik
kamaru usman top zapasnik

Já jsem nejlepší MMA zápasník světa! hlásí Kamaru Usman. Jak se dívá na zápas s Jakem Paulem?

Kamaru Usman opět lidem připomněl, kdo je nejlepším MMA zápasníkem planety. A takoví si údajně zaslouží jenom ty největší výplaty.

I když na nigerijského šampiona bude nyní čekat obhajoba jeho pásu velterové váhy proti Colbymu Covingtonovi, již teď se dívá na to, co přijde po ní. Zejména proto, že svým americkým soupeřem opovrhuje a teď s ním prý nebude mít ani žádné slitování.

„Colby tu ani neměl být, protože se o tu odvetu ničím nezapříčinil, však s nikým nebojoval. Když už si ji ale jednou vybrečel, tak ho provedu peklem. Naposledy jsem mu zlomil čelist, teď zlomím i jeho vůli,“ informuje neomylný válečník s africkými kořeny, jenž má v merku i větší plány.

Když se například podíváme několik týdnů dozadu, byly zde jisté spekulace, které nás spojovaly s případným boxerským duelem proti YouTuberovi Jakeu Paulovi.

„Situace se nezměnila. Já jsem nejlepší MMA fighter světa a kdo je on? Já jsem číslo jedna v pound-for-pound žebříčku, a proto mě zajímá, co může nějaký YouTuber nabídnout nejlepšímu bojovníkovi planety?“ tázal se Usman prostřednictvím streamu pro fighthype.com.

Odpověď však zůstává stejná. „Jakeovu výzvu beru jako urážlivou, pokud mi to tedy nějak nevynahradí. Výplatní šek s osmi nulami by mě přiměl změnit názor. Pokud na tom šeku bude jednička a osm nul (sto milionů dolarů), pak není problém a jistě do toho půjdu,“ potvrdil Usman nyní již dodatečně pro ESPN MMA.

Nikam se nežeň, brzo jsem u tebe! vzkázal šampionovi Usmanovi nový vyzyvatel

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin