Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Francis Ngannou sampion 2021
Francis Ngannou sampion 2021

Já jsem pravý král těžké váhy, Gane je šampionem z Walmartu, vyjasňuje situaci Ngannou

Francis Ngannou stále nemůže skousnout to rozhodnutí, že se Dana White rozhodl do hry vhodit pás pro dočasného šampiona těžké váhy.

Jak je nám dobře známo, prozatímním držitelem titulu těžké váhy se stal talentovaný francouzský bijec Ciryl Gane. Ten ve své profesionální kariéře ještě ani jednou neklopýtnul a sebevětší zaváhání nepředstavoval ani jeho souboj s „Black Beastem“ Derrickem Lewisem.

I když se o schopnostech tohoto bojovníka nedá pochybovat, Francis Ngannou mu musel velmi nahlas připomenout, aby se nějakým „falešným“ titulem nenechal jen tak unést. Hlavně proto, že tento pás prý vůbec nic nesymbolizuje.

„Aby bylo jasno, já jsem pravý král divize těžké váhy. Gane je pouhým šampionem z Walmartu. Je to nastrčený panák, jehož pás UFC koupilo v obchodě. Ten skutečný pás je přesně tam, kde má být, u mě doma,“ informuje slavný kamerunský Predátor.

I tak je mu ale jisté, že právě s Ganem se bude muset příště měřit Za nějakého šampiona ho ale nepovažuje a asi ani považovat nebude.

„Je to vyzyvatel, to ano, ale tím to končí. Já jsem šampion a mým údělem je bojovat s vrchními vyzyvateli. Jistě to bude zábavný fight,“ podotkl Ngannou, který by se do hry mohl vrátit někdy ke konci současného roku.

Šampion Ngannou má nového soupeře! rozhodl Dana White. A co bude s Jonesem?

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin