Jorge Masvidal plánuje rovnou tři zápasy s jedním soupeřem

Jak dlouho bude Masvidal mimo hru a jaké zranění způsobilo, že brečel jako „malé děcko“?

Jorge Masvidal se vysněného zápasu s Leonem Edwardsem nedočká už jenom kvůli tomu, že ho potkalo natolik nepříjemné zranění, které ho údajně dohnalo až k slzám.

Na první pohled zde máme drsňáka, naprosté ztělesnění pravého amerického gangstera, ale na druhou stranu zde máme také jenom člověka, ve kterém jsou prosté city.

Jorge Masvidal moc dobře ví, že se mu čas na té top scéně krátí, a proto chtěl využít vhodnou příležitost k tomu, aby se ještě jednou propracoval k bitvě o titul. UFC mu nabídlo příležitost v podobě boje s Leonem Edwardsem, s nímž se ale kvůli onomu avizovanému zranění nestřetne. O co se tedy jednalo?

„Povím vám to narovinu tak, jak to je. Jorge si na tréninku zlomil žebra. Je to jen skleněná figurka, která nevydrží menší nápor. Je to ten nejvíce skleněný týpek na celé soupisce,“ prozradil jeho bývalý týmový kolega Colby Covington.

Jak ovšem tohle ví? „Protože mám v ATT gymu stále dobré přátele. Vím úplně všechno. Vím i to, jak se Jorge rozbrečel, když se to přihodilo. Brečel jako malé děcko. Několik lidí ho muselo utěšovat, protože si zlomil žebra a zjistil, že je pravda to, co se o něm říká. Je to totiž jenom přeceňovaný skleněný a uplakaný zápasník, žádný gangster. Tohle je holá pravda, kterou nechtěl, aby se celý svět o něm dozvěděl, ale od toho tu je hodný strýček Colby Covington, aby vám to řekl.“

Abychom to měli komplet, Masvidal se nechal slyšet, že půjde-li vše dobře, vrátí se do akce v březnu příštího roku. Ze všeho nejraději by byl, kdyby mu UFC přibližně na tento termín přeplánovalo bitvu s Edwardsem, což už zjevně tak možné nebude, neboť se Edwards nyní tlačí do boje o titul.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin