whittaker till
whittaker till

Jak na mě zkusíš ten svůj zákeřný kop, tak ti zařídím úplné zatmění! varuje Adesanya Whittakera

Robert Whittaker je jedním z bojovníků, kteří se vyžívají v nečekaných a velmi zákeřných kopech na koleno. A pokud něco takového zkusí i na současného šampiona, probudí v něm údajně vražednou bestii.

Nigerijská mašina z řad střední váhy UFC, která má na svém kontě 21 výher a jednu jedinou porážku, se vrátí do klece zřejmě někdy koncem roku. Už teď je ovšem jisté, že jejím příštím soupeřem bude Robert „The Reaper“ Whittaker, který si tuto titulovou šanci zasloužil po bodových výhrách nad Darrenem Tillem, Jaredem Cannonierem a Kelvinem Gastelumem, tedy samou smetánkou.

Adesanya už Whittakera jednou porazil a věří, že to zvládne i podruhé. Tentokrát ale plánuje být zuřivější zejména v případě, když se jeho australský sok bude pokoušet o nějaké „nekalosti“.

„Rob není soupeřem, který by kvalitou dosahoval mé úrovně, přesto je v jeho stylu jedna věc, kterou na něm spousta zápasníků nenávidí. Vy všichni víte, o čem mluvím. Robe, zdali ten kop do kolena zkusíš i na mě, tak věz, že ve mně probudíš bestii a zajistím ti úplné zatmění mnohem dříve,“ vzkázal Whittakerovi na dálku.

Shodou okolností není Adesanya prvním člověkem, který na tento fakt poukázal. Už kdysi ještě před zápasem varoval australského Reapera i Jared Cannonier. „Jestli mi půjdeš po koleni, tak ti narovinu říkám, že tě zmasakruju!“ vyřkl muž s přezdívkou „The Killa Gorilla“. Pak v kleci ale téměř jednoznačně selhal…

A aby to bylo kompletní, téže techniku použil Whittaker i na Tilla. Tomu někdy ve druhém či třetím kole způsobil zranění, které britského bijce nadále limitovalo v boji. „Věřil jsem ve svou výhru, ale Rob mi úplně vzal hybnost. Kdyby mi neodstavil koleno, dost možná bych to otočil, ale zkuste si půlku zápasu bojovat s jednou nohou,“ přemítal Till.

Robert Whittaker je připravený na odvetu s Adesanyou, UFC představil i termín
robert whittaker

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin