Jak velká je šance, že by Predátor Ngannou porazil Tysona Furyho?

Jak velká je šance, že by Predátor Ngannou porazil Tysona Furyho?

Manažer kamerunského Predátora věří, že jednou opravdu dojde na souboj s aktuálně nejlepším boxerem planety.

Bude to už přibližně rok, co Francis Ngannou, současný šampion těžké váhy UFC, vyjádřil tužbu se jednoho dne přesunout do světa boxu. Během této dobrodružné anabáze by se rád měřil s těmi největšími borci v oboru, přičemž padlo i takové jméno, jako je Tyson Fury.

Kdo dobře zná Furyho, ten se nemůže divit, že se podobného přání ihned chytil a rád by jej naplnil. Dříve to sice nebylo možné, ale jak plynul čas, věci začínaly nabírat stále reálnějších rozměrů. A nyní o tom dokonce diskutuje už i manažeři.

Ngannou je nepochybně skvělý postojář, ale má skutečně na to, aby se dokázal měřit s papírově nejlepším boxerem planety Tysonem Furym?

Francis Ngannou chce okusit box

Tyson Fury možná prověří Francise Ngannoua

„Tyson má tuhý kořínek, ale jsem si jistý, že by se Francis mohl měřit naprosto s kýmkoliv,“ uvedl Predátorův manažer Dewey Cooper pro server RT Sport.

„Francis má neuvěřitelnou sílu ve svých úderech. Samozřejmě, že v boxerských rukavicích dojde k částečnému utlumení, ale i tak nepochybuji o jeho dovednostech. Nikdo nás zatím neviděl v čistě postojářské disciplíně, a proto nikdo neví, čeho jsme schopni,“ podotkl Cooper.

Manažer Eddie Hearn oproti tomu uvedl, že je připravený Ngannoua v budoucnu spojit i s Anthonym Joshuou. Tato myšlenka se mu prý velmi zamlouvá, ale prozatím se jí nebude zabývat více, dokud se neuskuteční to hlavní – Joshuův duel s Furym.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tyson Fury (@gypsyking101)

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue