Israel Adesanya ufc

Jak vidí hvězdy UFC odvetu mezi Adesanyou a Vettorim?

Hlavní zápas blížícího se UFC 263 nám přinese souboj o titul střední váhy. Současný šampion Israel Adesanya zkusil uloupit opasek pro krále polotěžké divize, ale tvrdě narazil na Jana Blachowicze.

Polský Janek drzého vetřelce jasně vyškolil a odeslal zpět do své váhové kategorie. V té je zatím The Last Stylebender bezchybný a kromě Kelvina Gasteluma mu největší problémy nadělal právě italský rváč Marvin Vettori.

V dubnu roku 2018 se oba bojovníci střetli v rámci turnaje UFC on Fox 29. Adesanya vyhrál děleným rozhodnutím na body, ale Marvin mu v posledním kole zle zatápěl a spekulovalo se, zda by souboj dopadl jinak, kdyby se bojovalo na plných pět kol, jako tomu bude nyní.

Vettori se hned po zápase hlásil o odvetu a teď po dlouhé cestě, která čítá pět výher v řadě, přišla ona vytoužená chvíle. Jak vidí rematch některé z hvězd UFC, to se dozvíme níže.

Kevin Holland

Myslím si, že vyhraje Izzy. Není ho tak snadné strhnout jako mě. Marvin mi po vzájemném zápase řekl, abych zapracoval na své zápasnické obraně, ale on by měl zase zlepšit svoji techniku úderů. Ať vyrazí do Thajska, protože Israel je v tomto opravdový mistr.

Anthony Smith

To je těžká volba. Pravděpodobně bych vybral Adesanyu, protože už Marvina jednou zvládl porazit. Nastoupí motivován po prohře s Blachowiczem. Ani na chvilku si nemyslím, že to bude pro Izzyho snadný boj. Myslím, že mu Marvin nadělá velké problémy, dokáže se mu podepsat na obličeji a bude se jej snažit dostat na zem.

Cory Sandhagen

Vždy budu věřit Israelovi. Jejich první zápas byl ale opravdu těsný a chápu, že někteří viděli vyhrát Marvina. Očekávám, že tentokrát to může být ještě vyrovnanější, a asi se najdou lidé, kteří zkusí vydělat peníze na Vettorim. Kdybych sázel, já zkusím Izzyho.

Katlyn Chookagian

Pokud bude Marvin používat svůj wrestling stejně jako s Hollandem, věřím, že uspěje. Vím, že Kevin má horší obranu proti strhům, ale je to podobná stavba těla jako Izzy. Když jej dokáže natlačit na klec, může s takedowny uspět. Bude ovšem těžké projít přes jeho úder, který si dokáže skvěle načasovat. Bude to velmi těsné, ale myslí, že mu Marvin titul vezme.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue