Jake Paul řekl, že se to v něm pořádně vařilo

Jake Paul: Musel jsem se dost krotit, abych Askrena nevypnul už na tiskové konferenci

YouTuber Jake Paul přišel s dalším velice zajímavým přiznáním.

Protože se nám blíží termín jejich boxerského zápasu, měli oba borci před sebou tiskovou konferenci, na které si toho mohli dost co říct. A protože některé připomínky byly značně peprné, začalo to v americkém YouTuberovi prý dost bublat. Dokonce natolik, že se téměř neudržel a málem Benovi jednu vlepil.

„Když jsme měli face off a Askren mi sáhnul na tvář, dost se to ve mně začalo vařit. Říkám vám, že nechybělo moc a vypnul jsem ho už na podiu. Místo toho jsem mu aspoň vlepil pecku přímo na ledviny,“ přiznával Jake v interview pro Marca Raimondiho z ESPN.

Čtyřiadvacetiletý YouTuber tak připomínal tu událost, kterou jsme mohli vidět na videu, jež oběhlo prakticky celý svět. On a Ben se při tiskové konferenci sešli během jakéhosi staredownu, řekli si pár peprných poznámek, načež Askren svého soupeře odstrčil. Nedotkl se však jeho těla, nýbrž jeho tváře.

S ohledem na tyto spory se hodí jenom připomenout, že vzájemného zápasu obou borců se dočkáme 17. dubna. Pro Askrena jako pro ryzího wrestlera, který ve světě MMA dosáhl nemalých úspěchů, to bude zkouška jeho postoje, zatímco pro Paula to bude první profesionální boxerská výzva. Nutno však dodat, že se na tento souboj připravuje se samými profesionály.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue