jake paul dana white ufc
jake paul dana white ufc

Jake Paul objasnil, proč se tak často naváží do UFC. Vesměs je to pro dobrou věc

Jake Paul je YouTuber, který zkouší své štěstí v ringu, kam si ovšem rád tahá vysloužilé MMA zápasníky, nejlépe bývalé hvězdy UFC.

Toto je jeho záměr nejen nyní, ale tohoto hesla se bude držet i nadále, až se „vypořádá“ s Tyronem Woodleym. Cílem je prý nejen budit větší zájem, ale zároveň apelovat na šéfa UFC Danu Whitea, který své zápasníky vyloženě finančně nedoceňuje. A to je věc, kterou by rád mladý YouTuber změnil.

Jake Paul řeší peníze v UFC

„Když se na to podíváme obecně, MMA zápasníci do své práce vkládají strašně moc úsilí, ale nijak se jim to neoplatí finančně. Dana White rozjíždí velký byznys, ze kterého si ukrajuje největší podíl koláče, a to je prostě špatně. Já tu jsem, abych to změnil,“ vysvětluje Jake Paul, který své kontroverzní působení na scéně bojových sportů chce využít pro dobrou věc.

„Osobně mám možnost vidět, jak ti bojovníci tvrdě dřou. Toto je jeden z nejnebezpečnějších sportů planety, proto se tu musí pár věcí změnit. To je ten důvod, proč chci narušit Whiteův byznys. Už teď jsem se mu dostal do hlavy a je vidět, že ho to dost štve,“ těší ho.

„Zejména ho musí štvát to, že jsem oficiálním partnerem Showtimeu a v budoucnu můžu uspořádat turnaj s takovým Bellatorem, v němž budou namíchané MMA a boxerské zápasy. Všechno za super odměny. A takhle budu Whitea štvát, že budu pomáhat všude, kde se dá, dokud si toho zápasníci v UFC nevšimnou a nezačnou se hromadně dožadovat vyšších odměn. To pak Whitea jednou zlomí a on je bude muset začít více oceňovat,“ popsal Jake Paul své plány.

jake paul trenink

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin