Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
jake paul dana white conor mcgregor

Jake Paul určil, za jaké podmínky přestane vyzývat UFC zápasníky. Velkou roli sehraje Dana White

Konec vyzývání všech UFC zápasníků? Jen když Dana White půjde Jakeu Paulovi na ruku…

Americký YouTuber si do ringu tahá MMA bojovníky hlavně proto, že tito lidé údajně napříč veřejností budí větší zájem. Všem jim navíc přislibuje obří výplaty, díky čemuž je vlastně už nemusí ani vyzývat, oni za ním chodí sami.

Koho to vyloženě štve, tím je zejména Dana White, který jednáním mladé internetové celebrity opovrhuje. Jedním z důvodů této nenávisti je i to, že Jake svou činností nabourává ekonomickou stránku UFC.

Kdy tohle ovšem všechno skončí? Stačí, pokud White Paulovi splní jednu jednoduchou podmínku.

„Hej, Dano, uvolni mi do mého příštího turnaje Jorgeho Masvidala a Amandu Nunes. Pokud Jorge porazí mě a Nunes porazí Serrano, pak ti dám pokoj a už se nikdy nebudu nabourávat do tvého byznysu,“ slíbil Jake.

Masvidal je jménem, po kterém nyní slavný YouTuber nejvíce touží. Je to totiž bojovník, který je zlatým dolem pro obří sledovanost a vysoké prodeje PPV.

Sám Jorge Paulovi tento zájem opětuje. Dokonce už na dálku požádal Danu Whitea, aby jej uvolnil. Doposud se ale žádné kladné odpovědi nedočkal.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin