Jake Paul vs. Daniel Cormier? Dana White k tomu měl hodně co říct

Jake Paul vs. Daniel Cormier? Dana White k tomu měl hodně co říct

Jake Paul naposledy přislíbil, že dá bývalému šampionovi dvou hmotnostních kategorií solidní nakládačku za to, že si dovoluje vůbec otevírat pusu.

„DC“ si totiž „dovolil“ ve velmi vyhlíženém souboji mezi Jakem a Benem Askrenem favorizovat vysloužilého MMA šampiona, který měl ukončit „hype“ okolo mladého YouTubera. Nic z toho se však nestalo a mladší z bratrů Paulů si akorát pohladil ego.

Vše vyvrcholilo do toho bodu, že na adresu Cormiera přišel velmi ostrý vzkaz. V něm Jake uvádí, že tomu „tlustému praseti“ Danielovi velmi rád vymlátí duši z těla. Výhružka to dokonce byla natolik silná, že na ni musel reagovat až i sám Dana White.

Jake Paul vs. Daniel Cormier?

„Cože, bitva s Danielem Cormierem? Ten kluk se snad zbláznil!“ zlobil se White na mladou internetovou hvězdu, která z nějakého důvodu lační jen po zápasnících z UFC. „Proč zatraceně nezačneš vyzývat zas*ané boxery?! Proč chceš jenom mé zápasníky?“ dotazoval se.

„Asi jim budu muset zaslat další právní dopis, aby si ti idioti s těmi blbostmi už dali pokoj. Vyzývejte si boxery, tady nic nenajdete!“ vzkazoval oběma bratrům Paulům. Tedy nejen Jakeovi, ale i Loganovi, jenž jeví podobné bojové choutky.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue