Jake Paul: Zápas s McGregorem je blíže, než si myslíte! A nejvíc mě těší, že naštvu Danu Whitea

Jake Paul: Zápas s McGregorem je blíže, než si myslíte! A nejvíc mě těší, že naštvu Danu Whitea

YouTuber Jake Paul má pro fanoušky přichystané další velké překvapení.

Během poslední předzápasové tiskové konference pro boj s Benem Askrenem se známá internetová americká hvězda rozpovídala o svých plánech. Ty mimo jiné prý stále zahrnují (boxerský) duel s Conorem McGregorem, jehož bychom se mohli dočkat možná ještě letos.

Jake Paul chce vyzvat i Conora McGregora

„Osobně si myslím, že je ten zápas mnohem blíže, než lidé aktuálně tuší. Conor si přeje další boxerský fight a já jsem pro něho lehká výzva, nebo ne snad? Manny Pacquiao by z něj vymlátil duši a já mu zaručím stejnou výplatu za menší námahu. Takže si myslím, že by se ten fight mohl uskutečnit do roka či dvou,“ pronesl Paul.

Na první dojem však lidé prý nemají dát. „Opravdu je hodně vidět, jak mě má každý za nějakého amatéra, ale já jsem skutečný profesionál. Již tuto sobotu to poznáte a po Benovi přijdou další, dokud nikdo nebude pochybovat o tom, že jsem elitní fighter,“ poukazoval na své dovednosti.

A jakou roli v tomto příběhu hraje šéf UFC Dana White? „Dana je jen blbeček s opičím mozečkem, který bude McGregora vykuřovat, dokud z něho bude cítit peníze. Teď mě ale nejvíc těší to, že ho připravím o miliony dolarů… Ale to nejen jeho vlastně. Určitě i spoustu dalších lidí, kteří si vsadili proti mně,“ zasmál se Jake.

Mladý YouTuber tak dal v závěru zavzpomínat na své spory s hlavou největší MMA organizace planety. Dana White si měl podle všeho vsadit jeden milion dolarů na výhru Bena Askrena a již tento víkend nám ukáže, zdali se mu tato sázka vyplatila.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue