Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Justin Gaethje ufc mma
Foto: Instagram/Justin Gaethje

Jakmile se tě dotknu, ucítíš, jak tvůj duch opouští tělo! slibuje Gaethje Chandlerovi

Slovní přestřelka mezi Michaelem Chandlerem a Justinem Gaethjem je již v plném proudu a co nevidět se jí dočkáme také v kleci.

Oba borci jsou předurčeni k tomu, aby spolu předvedli tu nejlepší MMA bitvu roku. Slibují si, že se potkají uprostřed oktagonu, kde ze sebe vydají všechno a kde pouze silnější, lepší a odolnější zůstane stát.

Protože Chandler před pár dny veřejně vyjádřil své sebevědomí z výhry, kterou prý okoření působivým knokautem, musel mu Gaethje okamžitě začít oponovat. Michaelovi připomněl, že se mu to zatím hezky mluví, když mu ještě na tváři nepřistál žádný z jeho úderů.

„Nechápu, o čem to ten člověk hovoří. Nepochybuju o tom, že si bude chtít jít pro výhru, ale zase mi ho bude svým způsobem líto, až zjistí krutou pravdu, že žádnému ze svých slibů nedostojí. Víte, ono se na jednu stranu strašně lehce něco říká, ale už se mnohem hůře koná. A Chandler to brzy zjistí, až mu na tváři přistane nějaký můj úder,“ přislíbil Justin.

Tuto bitvu si plánuje dozajista užít. „Ať si Chandler říká cokoliv, můj přístup k tomuto fightu se nezmění. Půjdu tvrdě kupředu a budu mířit nejen po jeho bradě, ale i po jeho nohou. Až ho trefím, tak sám pocítí, jak jeho duch opouští tělo. A jsem si jistý, že jakmile koupí pár mých leg kicků, tak najednou přehodnotí svůj plán a bude se do hry snažit zapojit wrestling. Jsem si jistý, že ho svou silou donutím rychle změnit plány,“ dodal Gaethje, jenž pevně věří ve svou výhru a spolu s ní za odměnu spojenou i novou titulovou šanci.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin