Jan Blachowicz prohra ufc 267

Jan Blachowicz už ví, proti komu by se mohl zvednout po ztrátě titulu

Sotva právě dobojoval, ale už byl údajně rovnou osloven s nabídkou dalšího potenciálního zápasu.

Dnes už bývalý šampion polotěžké váhy Jan Blachowicz by se nerad někde zbytečně zdržoval. Jakmile po duelu s Gloverem Teixeirou přišel o svůj mistrovský pás, okamžitě avizoval, že se v co nejbližší době plánuje vrátit do tělocvičny a bude pokračovat v tvrdé práci.

UFC v čele s Danou Whitem si bylo Blachowiczova plánu vědomo, a proto urychleně jednalo. Polský veterán byl okamžitě osloven s nabídkou potenciálního fightu s Anthonym „Lionheart“ Smithem.

„Ano, je to tak. Já i Jan jsme okamžitě po UFC 267 dostali nabídku ke vzájemnému zápasu,“ potvrzuje Anthony Smith, jehož vyzpovídal Ariel Helwani během pořadu The MMA Hour.

On má však jiné plány. „Abych řekl pravdu, více bych ale upřednostňoval odvetu s Aleksandarem Rakičem. Rád bych to s ním rozjel znova, takže uvidíme, co z toho vznikne,“ přidával.

Smith tedy bude asi chvíli váhat, k jaké variantě se přikloní. UFC musí ještě Jirkovi Procházkovi potvrdit, že bude skutečně dalším v pořadí, kdo bude čelit šampionovi Teixeirovi, jinak by se také mohlo stát, že ho spárují s Rakičem a Smith se mezitím vydá na Blachowicze.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin