ufc konec

Je konec, ten oheň ve mně už přestal hořet, loučí se s UFC další uznávaný zápasník

Jak už tomu bývá zvykem, každý příběh jednou končí. A jednu velkou životní kapitolu se nyní rozhodl ukončit Paul Felder.

Irský drak se za ty roky už stal jednou z neodmyslitelných postav UFC, a i když si za svou kariéru na titul nesáhl, stále jej lidé rádi sledovali.

„Myslím si, že jsem už dosáhl bodu, kdy ve mně ten pověstný oheň přestal hořet. Pro boj s Rafaelem dos Anjosem se sice ještě na chvíli vrátil, ale teď už to prostě necítím,“ vysvětloval šestatřicetiletý veterán své rozhodnutí.

Paul Felder ufc mma

„Vždy jsem si říkal, že pokud se pro nadcházející rok neuvidím v tom scénáři, ve kterém bych teoreticky mohl bojovat o titul, pak ukončím kariéru. A ten čas právě nastal. Oficiálně tedy ukončuji tuto MMA etapu svého života,“ ujasňoval.

„Ve své kariéře jsem se střetl s jedněmi z těch největších zvířat našeho sportu. Rád bych jím touto cestou všem poděkoval. Nerad bych déle zdržoval dění v divizi,“ doplnil.

S Paulem Felderem bychom se tak měli vídat alespoň v komentátorské roli, s níž se v poslední době tak sžil a ve které by měl i nadále pokračovat.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue