khabib ring girls

Je mi jedno, co si lidé myslí, ohledně ring girls mám pravdu, brání se Khabib

I když za svůj veřejný názor sklízí velkou kritiku, vzdávat se ho rozhodně nehodlá, naopak jej ještě posílil.

Khabib Nurmagomedov je zastáncem té teorie, že jsou ring girl nejvíce zbytečnými osobami, které v jakýchkoliv bojových sportech můžete najít. Například ze své organizace The Eagle Fighting Championship je již úplně vyškrtl.

„Několik měsíců zpět jsem byl tázán, proč ve své organizaci nemám žádné ring girls. Odpověděl jsem, že k tomu není žádný důvod, jelikož je nepotřebuji. To je čistě můj názor, takto jsem se narodil, bavím se narovinu,“ vypovídal Khabib.

„Je mi jedno, co si lidé myslí. Tohle je můj názor a já vím, že mám pravdu. Všichni máme nějaký pohled, jak by dané věci měly fungovat. Můj názor je, že jsou ring girls prostě zbytečné,“ zopakoval bývalý šampion z divize lehké váhy UFC.

V jednom ze svých minulých důvodů Khabib uváděl, že to souvisí i s jeho vírou, kterou do této konverzace nyní tahat nechtěl. Je si moc dobře vědom toho, že ne každý chápe či podporuje jeho náboženství, proto nechce budit přílišné emoce.

„Podle mě by ženy v bojových sportech obecně neměly co dělat. Nejsou to bytosti, které patří do bojového světa, a to ať už jako zápasnice, tak i ozdoby,“ sdělil ruský Orel, jenž toto něžné pohlaví raději vidí v domácnosti.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin