Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Je neatraktivní a k tomu všemu je to blb, opřel se Masvidal do Usmana

Jorge „Gamebred“ Masvidal (35-13) se rozhodl odpovědět na předchozí ostrou kritiku od Kamaru „The Nigerian Nightmare“ Usmana (16-1).

Nigerijský šampion velterové váhy UFC předevčírem uvedl, že prakticky teď nemá soupeře – každý se zápasu s ním bojí. První alternativu představoval právě Masvidal, jenž si údajně nadělal do kalhot a z dohody couvl. A druhou alternativu představoval Conor McGregor, který kvůli strachu dokonce najednou ztratil řeč.

Doposud nám k tomuto výroku chyběl jenom pohled z té druhé strany, což se nyní rozhodl Masvidal napravit.

„Pravda je taková, že jsme mohli bojovat, ale Kamaru si řekl o nereálně obrovskou částku,“ pravil „Gamebred“ na stanici ESPN. „Co se počtu kupování PPV týče, za rok 2019 měl Usman jedny z nejhorších čísel. A protože já měl jedny z nejlepších, tak si asi myslel, že vyhrál zlatý jackpot a začal si říkat o šílené sumy. UFC ho několikrát odmítlo.“

A zřejmě i z toho důvodu se Masvidal začal zajímat o odvetu s mladším z bratrů Diazů. „Nemyslím si, že by měl Nate problém s odvetou. Podle mě je pevně odhodlaný a připravený naskočit… Usman si říká o šílené částky. Kdybyste jen věděli kolik. Jedná se o naprosto absurdní čísla,“ odhaloval držitel pásu pro „Největšího grázla planety“.

Usman tedy prý odešel s nepořízenou. „Jeho zápasy nejsou žádnou výhrou. Nikdo ho pořádně nezná. Ani hardcore MMA fanoušci se o něj nestarají. Není to člověk, který by vám svou přítomností zaručil sledovanost. Nemá to v sobě a k tomu je ještě hloupý,“ doplňoval Masvidal, který se aktuálně nachází v přípravném kempu a pouze čeká na povolávací rozkaz.

Chvíli po tomto rozhovoru se na stanici ESPN objevil také Dana White, který prohlásil, že s Jorgem v titulovém boji stále počítá. Vedle něho má však vytipované ještě další dva kandidáty.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin