Je pravda, že poteče krev, ale ne moje, reaguje McGregor na Poirierovo popíchnutí

Když Dustin Poirier řekl, že bude v zápase s Conorem vyhlížet krev, dočkal se výsměchu.

Většina interview se nejen v posledních dnech odehrává online, přičemž do jednoho takového vstoupil i irský Notorious, jenž se snaží všemi silami prostřednictvím internetu propagovat svůj zápas s Dustinem Poirierem.

Když mu jeho soupeř slíbil, že bude vyhlížet pořádnou bitvu a krev, dal mu svým způsobem Conor za pravdu. Pouze tuto definici trochu upravil.

„Je pravda, že poteče krev, ale ne ta moje,“ pravil McGregor. „Bude to podobný fight jako ten s Donaldem (Cerronem). Bude to rychlé, bude tam krev, ale nebude tam zlá krev (termín používaný v bojových sportech),“ přibližoval, že k Dustinovi nechová žádnou zášť jako například ke Khabibovi Nurmagomedovovi.

„Jsem tu od toho, abych v lehké váze zanechal svůj odkaz. Chci tu nastartovat novou vítěznou sérii a ovládnout celou divizi. Je tu spousta zápasů, na které se mohu těšit,“ doplňoval dvaatřicetiletý hvězdný Ir, který se letos plánuje třikrát objevit v kleci. A pokud dá Poiriera, půjde hned o titul.

Conor McGregor se brzy představí v UFC

„Nezlobte se na mě, ale opravdu silně cítím, že svými zkušenostmi předčím každého z vás,“ vzkázal Conor všem svým potenciálním soupeřům během nedávného rozhovoru na stanici ESPN.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue