Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Islam Makhachev predikce

Je šílené, jak slabé soupeře Makhachev v UFC dostává, zlobí se Gaethje. Dočkal se i odpovědi

Islam Makhachev byl osočen z toho, že v UFC zatím nebojoval s elitou a už mu náleží páté místo v žebříčku lehké váhy.

Někdy věci nemusí dávat zrovna logiku. Islam Makhachev je jedním z nejperspektivnějších borců v UFC, ale v rámci své divize ještě neprověřil prakticky žádné vyloženě elitní jméno.

Naposledy mu úspěch nad Thiagem Moisesem zaručil skok až na neuvěřitelné páté místo v žebříčku lehké váhy, na což takový Justin Gaethje doteď zírá jen s otevřenou pusou.

„Tak tenhle posun vůbec nechápu. Je na čase, aby se Islam konečně střetnul s nějakým top soupeřem. Je to šílené, protože ten člověk poskočil z patnácté příčky na dvanáctou a pak záhy na pátou, přitom neseknul nikoho pořádného ještě,“ rozohnil se Gaethje.

„Tímto samozřejmě nechci urazit žádného z předchozích Islamových soupeřům. Nechci urazit ani jeho příštího soupeře Dana (Hookera), kterého mám velmi rád a velmi ho uznávám. Ale pořád si prostě myslím, že je na čase, aby Islam bojoval s nějakým elitním jménem,“ podotkl bývalý dočasný šampion.

Odpověď na takto „drzou“ zprávu na sebe nenechala dlouho čekat. „Hej, Justine, nelíbí se ti snad, že vysedávám v žebříčku poblíž tebe?“ smál se Makhachev na svém Twitteru. Už jistou dobu totiž cítí, že se s Gaethjem jednou v budoucnu setká. A kdoví, třeba tomu tak doopravdy bude.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin