Je třeba upravit priority, titul musí být pro každého přednější jak peníze, naléhá Cormier

MMA se možná těší stále větší oblibě, ale čím dál více zápasníků začíná upřednostňovat zápasy o peníze jak zápasy o titul.

Nemusíme chodit ani nikam daleko a ukažme si třeba na takového Dustina Poiriera. Ten měl na výběr, zdali bude bojovat o pás lehké váhy, anebo o čest (o peníze) s Conorem McGregorem. Samozřejmě, že vyhrála trilogie, o níž Dustin nakonec řekl, že je pro něho Conor daleko větší soupeř jak nynější šampion.

Tento případ ovšem není jediný, už několik borců čas od času namátkou zkouší vyzvat bratry Diazy, jen aby si v duelu s nimi přivydělali. Tomuto smýšlení je však podle Daniela Cormiera potřeba učinit přítrž.

„Co se stalo té nejvíce důležité věci v bojových sportech?“ táže se DC. „Nebyly snad vždy tituly na prvním místě? Není snad nejvíce podstatný mistrovský pás? Já si třeba pokaždé nejvíce užil, když mi Dana White připínal pás. Nemohl jsem si v rámci tohoto sportu představit lepší pocit.“

Priority se ovšem změnily. „Všichni mají rádi peníze, i já, to nepopírám, ale kdybych byl na místě Dustina Poiriera či Maxe Hollowaye, nedokázal bych odmítnout boj o titul. Však to je významný okamžik, je to pocta pro vás i váš odkaz. Pochybuju, že by takovému Dustinovi vynesl boj o titul o dost méně peněz jak boj s McGregorem. Tyto priority by se měly upravit,“ naléhá Cormier.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin