Jediná věc, ve které je Conor lepší, je šňupání koksu, říká Masvidal

Trvalo to, ale přeci jen. Po více než ročních sportech našel Jorge Masvidal jednu věc, ve které je prý Conor McGregor lepší.

Kdysi byl jejich vzájemný souboj velkým tématem. Masvidal dokonce nosíval stejné oblečení jako jeho irský rival, jen aby ho vyprovokoval, a několik týdnů se snažil si s ním vynutit zápas.

Když jednoho dne Conor vyhlásil, že on je tím „největším grázlem“ ve hře, tak se zdálo, že je tato bitva nevyhnutelná. Nicméně časy se změnily a McGregor zjevně od svých původních plánů upustil.

Jistá pachuť z nevydařené realizace tohoto souboje zůstala na jazyku Jorgeho Masvidala i nyní. Když se tedy objevil v pravidelném vysílání na svém YouTube kanálu, chtěl udělat o případu s McGregorem jasno.

„Conor McGregor má rád kokain!“

„Abychom si to ujasnili, jediná věc, ve které je Conor lepší, je šňupání koksu. Co se ale týká bojových zkušeností, čekala by ho se mnou pekelná muka,“ opakoval Jorge slova, která vyřkl už před více než rokem. I tehdy sliboval, že kdyby jednou měl příležitost irskému Notoriousovi čelit v kleci, ukončil by svou výbušností jeho kariéru.

„Sakra, lidi, kdybych Conorovi vybouchl do obličeje, tak je to game over. Zničil bych jeho kariéru. Sám Dana White to říkal, že jsem na McGregora moc velký a dobrý,“ připomínal své tvrzení, jež se stalo jedním z hlavních propagačních podkladů, které často vytahoval na veřejnosti.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin