Jen se schováváš a už vůbec jsi mě neporazil! vzkázal Colby „srabovi“ Usmanovi

Jen se schováváš a už vůbec jsi mě neporazil! vzkázal Colby Covington „srabovi“ Usmanovi

Colby Covington by byl rád, kdyby před ním Kamaru Usman konečně přestal utíkat.

Dana White označil „Chaose“ jako příštího titulového vyzyvatele ve velterové váze, kde vládne „Nigerijská noční můra“. Shodou okolností ta tento souboj odmítá se slovy, že nebude dávat příležitost někomu, kdo si to ani nezaslouží.

Usman se při své výpovědi opírá o ten fakt, že v prvním zápase, jenž se uskutečnil koncem roku 2019, zlomil Colbymu čelist a porazil jej na TKO. Víc si tedy nepotřebuje dokazovat, neboť co slíbil, to prý i splnil.

Nebyl by to ovšem Covington, kdyby nezačal oponovat. „Ty vole, však ty jsi mi nezlomil čelist. Zlomil jsi leda hovno! Ta sračka, co se objevila na internetu, je nějaký výmysl nějakých trollů, vůbec nic jsi mi neudělal a už vůbec jsi mě neporazil!“ vzkazoval Chaos do Floridy, kde aktuálně šampion přebývá.

„Hluboko ve své duši tenhle podvodník ví, jakou hrozbu pro něho představuji. Jakmile mi má čelit, tak bude hledat jakoukoliv možnou výmluvu, jen aby se mi vyhnul. Sám dobře totiž ví, co by se stalo, kdyby předtím v boji nepředstíral zranění, čímž se vyhnul jasné porážce!“ vzpomínal Colby na onen vzájemný duel, ve kterém Kamaru odpočíval kvůli domnělému úderu do slabin. Tím tak získal cenné sekundy k odpočinku.

„Sám White řekl, že jsem vyzyvatel, jen Usman tuto skutečnost stále odmítá. Nejdřív si vybral Masvidala, jasnou výhru pro něho, a pak si poručil Diaze a Chiesu a další blbosti. Ten chlápek udělá vše, aby mi nemusel čelit,“ vypíchl Covington.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue