Belal Muhammad provokuje soupeře v UFC

Ještě jsem neviděl nikoho tak ustrašeného, rýpl si Belal Muhammad do Edwardse, který se vyhnul odvetě

Leon Edwards se celou dobu dožadoval titulové šance, ale pak kývl na zápas s Natem Diazem, což nejvíce naštvalo Belala Muhammada.

Belal a Leon se spolu stále poměrně nedávno utkali, a protože tento zápas nepoznal vítěze, všichni si mysleli, že bude logicky následovat odveta. Jenže tu už britský „Rocky“ zamítl. „Se vší úctou k Muhammadovi, nejsem tu proto, abych se díval dozadu. Chci si dojít pro titul, na který mám nárok,“ zastával svůj názor Edwards. Jenže o pár chvil později to vypadalo, jako by mluvil proti větru.

Uběhlo totiž pár dní a UFC zničehonic oznámilo, že se vrací známý kalifornský gangster Nate Diaz. A aby toho nebylo málo, dostal na své postavení v žebříčku poměrně velkého soupeře. Tím byl právě „Rocky“, který přijetí tohoto duelu odůvodňoval slovy, že má mladšímu z bratrů Diazů hodně co vracet, neboť se mezi oběma borci vaří zlá krev.

Jak si asi umíte představit, s Edwardsovým verdiktem silně nesouhlasil Belal Muhammad, který už teď moc dobře ví, že se nějaké odvety jen tak nedočká.

Belal Muhammad vs. Leon Edwards
Belal Muhammad vs. Leon Edwards při souboji v UFC

„Ještě nikdy jsem neviděl nikoho tak ustrašeného, jako je Edwards! Píchnul mě do oka a místo toho, aby dokázal, že šlo o pouhou nehodu, tak z boje utekl jako nějaká děvka. Pokud ti ovšem tohle stačí, pak pro mě ztrácíš hodnotu! Nezapomínej na to, že já ten zápas s tebou přijal na třítýdenní short notice“ vzkazoval Belal směrem do Anglie.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue