chandler covid
chandler covid

Jestli bude potřeba očkování, zápasit nebudu, pohrozil Chandler před bitvou s Gaethjem

Sotva se fanoušci nadchli oznámením jednoho z největších soubojů a už se rovnou objevily komplikace.

Ty nejsou trochu překvapivě spojené s žádnou nemocí či zraněním, nýbrž restrikcemi, jež vznikají kvůli pandemii koronaviru.

Turnaj UFC 268, na němž mají Gaethje s Chandlerem působit, se má konat 6. listopadu v New Yorku. Zdejší Madison Square Garden je proslulá svou atmosférou a organizace se vždy těší z rekordního zisku. Ten by ale mohl být o něco nižší, kdyby hlavní karta přišla o jeden z největších trháků.

Potíží je, že New York, jakožto jedno z nejlidnatějších a zároveň nejvíce infikovaných měst na zemi, požaduje od sportovců povinou vakcinaci. Zdali se to bude týkat i všech zápasníků UFC, a že to doposud vypadá, že ano, tak Michael Chandler ze zápasu s pověstným „Highlightem“ bez váhání vycouvá. Má k tomu své důvody.

„Nechci říct, že jsem skeptický vůči očkování, jen se snažím být opatrný. Nebudu si píchat do těla něco, co ještě nebylo stoprocentně ozkoušeno a schváleno. A něco takového ještě minimálně rok nezjistíme,“ upozornil bývalý šampion lehké váhy Bellatoru.

„Vůbec netuším, kolik dalších zápasníků není očkovaných, já ale do listopadu určitě nebudu. Pokud bude turnaj v Madison Square Garden vyžadovat vakcinaci, tak se ho prostě nezúčastním. Snažím se k vám být upřímný. Nejsem proti očkování, osobně do toho jednoho dne půjdu, ale nestane se tak dříve, dokud ty vakcíny nebudou stoprocentně ověřeny,“ podotkl Chandler pro MMA Junkie.

Lehko by se řeklo „Tak se ten zápas prostě odloží na jindy“, jenže ani tak snadné to není. Zejména, když chce Gaethje v daný termín, tedy 6. listopadu, konečně už bojovat. Za sebou má totiž roční stopku a na vhodného soupeře čekal skutečně dlouho. Volný je například ještě Beneil Dariush, kdyby chtěl Dana White zamíchat kartami.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Chystá se obří bitka ve sněmovně? Hamáček trénoval s Václavem Mikuláškem

Chystá se obří bitka ve sněmovně? Hamáček trénoval s Václavem Mikuláškem

Vypadá to, že se čím dál více politiků angažuje ve světě bojových sportů. Šéf Pirátů Bartoš pravidelně boxuje, starosta Řeporyjí Novotný měl domluvenou bitku s poslancem Foldynou, poslanec Lubomír Volný se porval přímo ve sněmovně a teď se do hry vložil i Hamáček, předseda ČSSD. Ten dorazil na trénink s Václavem Mikuláškem.