Jan Blachowicz ko

Jestli se s Procházkou potkám v kleci, tak mu dám KO, má jasno Polák Blachowicz

Polák Jan Blachowicz je kralujícím šampionem UFC a patří k nejobávanějším zápasníkům, kteří kdy v nejprestižnější MMA organizace světa zápasili.

V září ho čeká zápas Gloverem Teixerou a pokud jej zvládne, mohl by poměřit síly s českým bojovníkem Jiřím Procházkou. Co Blachowicz Procházkovi vzkázal?

Polskému zápasníkovi je osmatřicet let a pokud obhájí pás šampiona proti Gloverovi Teixeirovi, je velmi pravděpodobné, že se v další obhajobě utká právě s Jiřím Procházkou.

O zápas s Polákem se Jirka přihlásil svými skvělými výkony, které v UFC předvádí. Když fantasticky knokautoval Domicka Reyese, nechal se slyšet, že by se s Jirkou rád utkal na česko-polských hranicích.

„Jirku neznám osobně, takže bych ho neměl jako člověka hodnotit. Ale podle toho, co mám možnost vidět v médiích a v jeho zápasech, tak bych řekl, že je to skvělý chlap, a především výborný bojovník. Takže jestli se v budoucnu někdy potkáme v kleci, tak se předem omlouvám, ale budu ho muset porazit. Přesněji řečeno, knokautovat. Takže Jirko, buď na to připravený,“ řekl.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue