Justin Gaethje konec ufc

Jestli začneš s wrestlingem, tak jsi prachbídná ku*va! opřel se Gaethje do Chandlera

Justin Gaethje vs. Michael Chandler, to bude válka, ve které si oba bojovníci slibují naprostou krvavou řež v postoji. Naplní tyto předpoklady ovšem oba dva, anebo se jeden z nich sníží k boji na zemi?

Ze strany Gaethjeho se prý není čeho bát, jakmile začne fight, nastoupí do středu oktagonu a bude ze sebe chrlit to nejlepší. Co se však týče Chandlera, ten sice tvrdí totéž, ale tak nějak mu to jeho protějšek nevěří.

„Styly činí zápasy a toto je naprostá labužnická pochoutka pro fanoušky,“ říká Justin o svém souboji s Michaelem.

„Bohužel se obávám, že Chandlera zlomím mentálně, takže nedodrží svůj slib, abychom se oba řezali uprostřed oktagonu. Pokud ale jako první začne s wrestlingem, tak je to prachbídná ku*va, která neumí držet slovo,“ přidal na důrazu.

Jak to doopravdy bude, to se dozvíme 6. listopadu na turnaji UFC 268. Předzápasové prognózy vypadají dost slibně a i takový Dana White si libuje v tom, že by nás mohl čekat fight roku.

„Uvidíme, jak k tomu Chandler přistoupí, já po něm určitě půjdu od prvních sekund utkání. Udělám vše proto, aby tento zápas na body neskončil,“ slíbil Gaethje.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin