jiri prochazka motivace

Jiří Procházka chce šlápnout na plyn a bojovat jako opravdový král divize!

Nejúspěšnější český MMA zápasník Jiří Procházka se vrátil domů z Abú Dhabí, kde byl oficiálním náhradníkem pro titulový zápas UFC mezi Teixeirou a Blachowiczem. A i když se do klece nakonec nedostal, nasál tamější atmosféru a výlet si užil.

Procházka se v současné době připravuje na titulový souboj s Gloverem Teixeirou, který se stal po triumfu nad Blachowiczem novým králem polotěžké váhy. Jak sám potvrdil, týden v Abú Dhabí si Jirka užil. Měl dostatek času na tréninky a analýzu jednotlivých zápasů. Nasbíral tam spoustu poznatků a nových zážitků. Navíc přiznal, že se mu změnil pohled na nového šampiona Teixeiru a rád by jeho výkon ještě hlouběji zanalyzoval.

„Já to teď chci posunout. Úplně jinak smýšlet o boji a začít jinak fungovat. Musím odstranit veškeré pochybnosti a věci, které se dělají navíc. Dát si do hlavy rozvrh, ten plnit a vybičovat se k maximálním výkonům. Chci zápasit tak, aby to bylo přímý a jednoznačný, hodno šampiona, krále divize. Těším se na to,“ prozradil Procházka.

Po skončení titulové bitvy se Jirka s novým šampionem setkal, pochválil jeho výkon a ujistil ho, že bude na vzájemný souboj připraven. Zápas sice musí ještě oficiálně potvrdit prezident UFC Dana White, ale dá se předpokládat, že do tohoto mega fightu vidle nehodí.

A kdy zápas bude? Teixeira se nechal ihned po souboji slyšet, že chce s Jirkou zápasit v květnu, protože se teď musí dát dohromady. Tak se nechme překvapit, jak dlouho bude trvat, než dostanou oba borci od prezidenta UFC požehnání.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin