Jiří Procházka si dá pauzu od zápasení a zavře se na pár dní do tmy

Jiří Procházka si dá pauzu od zápasení a zavře se na pár dní do tmy

Český MMA fenomén Jiří Procházka, který na turnaji UFC Vegas 25 knokautoval Reyese brutálním loktem z otočky, si dá od zápasení na chvilku pauzu. Chce si urovnat myšlenky, zhodnotit poslední zápas a pomalu se začít připravovat na výzvy, které ho čekají.

Jirka je pokorný člověk, který si uvědomuje, že se na jeho úspěchu podílí i další lidé, a tak jim všem veřejně prostřednictvím příspěvku na Instagramu vyjádřil podporu.

„Chtěl bych tímto příspěvkem vyjádřit poděkování za více než půlroční přípravu na dlouho očekávaný zápas především lidem, kteří byli v mé těsné blízkosti v přípravě, a to mým trenérům – Martinovi Karaivanovi, Jaroslavu Hovězákovi, Zdenku Dohnalovi, celému Jetsaam gym týmu, ale také sparing partnerům z Reinders Gymu a dalších spřátelených klubů. Dále také chci poděkovat přátelům, rodině, blízkým a všem, kdo při mně stál, protože tento půlrok bylo potřeba makat více než kdy jindy a jsem rád, že i přes různé obtíže, zdary a nezdary jsme dokázali skvěle naladit formu a dotáhnout to do vítězného konce,“ začal Jirka.

Nezapomněl ani na svého posledního soupeře. „Chci také poděkovat svému soupeři, Dominicku Reyesovi, především za krásný boj a spoustu zkušeností a ponaučení do dalších příprav, do dalšího zlepšování na cestě za titulem v UFC,“ dodal Procházka.

Nejbližší plány? „Stále věřím, že když do toho šlápnu správným směrem a učiním posun, který mám celou dobu v hlavě a motivuje mě jít vpřed, tak titul získáme jednoznačně a s lehkostí. Já se jdu teď zavřít na pár dní do tmy, protože jedině v tichu a klidu jde nalézt čistá motivace přímo od zdroje. Děkuji všem, kdo se podílí. Vítězství!“ zakončil náš nejlepší český zápasník.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue