Jiří Procházka: Údery je třeba umět schytávat, ale většinu z nich se snažím vyfiltrovat

Jiří Procházka: Údery je třeba umět schytávat, ale většinu z nich se snažím vyfiltrovat

Jirka disponuje specifickým bojovým stylem, díky kterému sám může spoustu smrtících úderů rozdat, ale na druhou stranu jich také několik sám inkasuje.

Bojový styl s rukama dole nese spoustu výhod, ale sám Denisa tuší, že k dokonalosti mu ještě kousek zbývá. „Mistr vstupuje do boje jen na určitý čas. Nechci v něm zůstávat dvě kola, když svou práci mohu vykonat za jedno,“ řekl Procházka po skalpu Reyese, přičemž se odkazoval na to, že se zbytečně pouští do války, ve které i on musí inkasovat spoustu úderů.

Bojovník ze střední váhy Derek Brunson dokonce poznamenal, že si český samuraj záměrně nechal narůst dlouhé vousy, aby jimi tlumil údery. Doslova řekl, že on sám si tento plnovous bude chtít vypěstovat také, protože Jirka „žere rány“ a nic to s ním nedělá.

„Že by vousy snižovaly razanci úderů? Tomu tak není, Derek kecá,“ směje se Procházka. „Snažím se většinu ran vyfiltrovat, aby to mělo minimální vliv na to, jak bude boj z mé strany pokračovat. Ale určitě to není o vousech, údery je třeba umět schytávat,“ přiznával v rozhovoru pro deník Sport.

A pokud vše půjde dobře, jeho atraktivní bojový styl by mu mohl zařídit titulovou bitvu už v září, kde by měl dělat náhradníka souboji Blachowicz vs. Teixeira.

„Momentálně jsem v udržovací fázi, kterou bych chtěl mít ještě měsíc dva, abych se udržel v dobrý kondici, nabíral hmotnost a sílil. A kdyby se náhodou něco stalo a měl bych naskočit do titulového zápasu, tak abych byl ready. Chci zůstat ve statusu, že během dvou týdnů naběhnu do plných a úplně v pohodě se zvládnu připravit na zápas,“ přiznal pro deník Sport Procházka.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Váš názor nás zajímá, zanechte komentář.x
()
x
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue