Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Colby Covington ufc byznys
Colby Covington ufc byznys

Joe Rogan: Covington je mistrem přetvářky, kdo to nechápe, nezná bojový byznys

UFC od svých zápasníků očekává hodně. Kromě bojové kvality se musí umět i prodat.

Skvělým příkladem nám je Colby Covington, tedy muž, který je mnohými lidmi nenáviděný kvůli tomu, jakým způsobem se prezentuje. Málokdo však tuší, že si tuto tvář vytvořil zejména proto, že mu hrozil konec v UFC. I přes úspěšné výsledky o něj nebyl zájem.

Jednoho dne ovšem nastal v chování amerického bojovníka zvrat. Když vycítil, že jeho kvality nikoho nezajímají a že mu hrozí konec v organizaci, chopil se mikrofonu a urazil Danu Whitea. A nejen jeho, vlastně celé vedení. A v tomto trendu postupně pokračoval, až se o něm najednou začalo mluvit.

„Tohle je prostě bojový byznys,“ vysvětluje Covingtonovo mnohdy nemístné chování komentátor Joe Rogan. „Co mohu říct, je to, že Colbyho znám osobně a vím, že to je naprostý mistr v přetvářce. Skvěle se dokázal adaptovat s touto hrou,“ chválil jej.

„Ten charakter, který máme možnost vidět, je celý uměle vytvořený. Vznikl prakticky ze dne na den. A tím, že ho lidé nenávidí, o něj mají také zájem. Nezáleží na tom, zdali se prezentujete špatnou reklamou, podstatné je, že máte reklamu a budíte pozornost,“ doplnil Rogan, který Colbymu věstí budoucnost dokonce ve WWE, kam by prý jeho nově vybudovaná osobnost skvěle zapadla.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin