OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Jon Jones nepochybuje, že je rozený vítěz. Na vysvětlení použil bizarní příklad Lance Armstronga

Dvakrát se sice provinil proti dopingovým předpisům, přesto ani jednou neztratil víru sám v sebe. Jon Jones tedy mediím vysvětlil, proč se považuje za nezpochybnitelného krále polotěžké váhy a proč je absolutně nevinný. 

Říká se, že počet steroidů, co byl „Bonesovi“ nalezen v těle, by odpovídal špetce soli vhozené do plaveckého bazénu. Takovéto množství by rozhodně nemělo mít vliv na jedincovu výkonnost.

„Je to něco, co nedokáže veřejnost pochopit. Vyhodil jsem kvůli tomu stovky dolarů, abychom přišli na to, jak se mi ta věc dostala do těla,“ prozradil muž, který se 30. prosince těší na svůj comeback. 

Přesto se stále najdou tací, kteří mu nemohou přijít na jméno. „Takoví lidé nemohou skousnout, co jsem v životě dokázal. Berou to jako výmluvy svých porážek,“ narážel například na Daniela Cormiera.

A uvedl to také na příkladu. „USADA se nikdy nemýlí, že? Vezměte si Lance Armstronga, ten se taky nikdy nemýlil, že? A protože ani já jsem se nemýlil, tak proto mi bylo umožněno se vrátit…,“ pravil.

Jones tím narážel na kdysi slavnou kariéru jindy nezpochybnitelného vládce cyklistiky, jenž si rovněž prošel stejnou antidopingovou kontrolou a nakonec mu byly odebrány všechny sportovní tituly. 

„Myslím, že k tomu není potřeba víc dodávat. Jsem zpátky, protože jsem naprosto nevinný. Kritikům se ale nedivím, je snazší říct on je podvodník, než si přiznat, že se jedná o nejlepšího zápasníka všech dob,“ dodal.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue