Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Jon Jones predikuje, jakým způsobem dopadne bitva Blachowicz vs. Adesanya

Den D je tu a svou predikci do sbírky přidal i bývalý šampion polotěžké váhy Jon „Bones“ Jones.

Dle velmi stručného názoru jednoho z nejlepším MMA zápasníků planety bude následující titulová bitva ukončena před limitem. Sám obávaný Jones by v ní vsadil své peníze na polského veterána.

Jones tipuje zápas Israel Adesanya vs. Jan Blachowicz

„Jan vyhraje na KO!“ napsal „Bones“ s předstihem na svém Twitteru, kde zároveň vyjádřil nedůvěru v Adesanyovy dovednosti.

„Izzy si postavil kariéru jen na tom, že neustále na každé tiskové konferenci zmiňoval mé jméno. Neustále hovořil o tom, jak se mnou chtěl bojovat, ale když už se naskytla příležitost, tak se omlouval, že má v plánu něco jiného,“ vysvětloval Jones.

„Usuzuji tedy, že se mě bojí. Proto jsem nehodlal čekat, až najde odvahu, a vydal jsem se do těžké váhy,“ objasňoval důvod svého přechodu mezi hmotnostní elitu.

Adesanya nedávno prohlásil, že Jonese skutečně nahánět v dohledné době nehodlá. Ať už jeho bitva s Blachowiczem dopadne jakkoliv, vydá se pak zpátky do střední váhy, kde by v nejlepším případě rád bojoval s Darrenem Tillem. Ten ovšem musí na své konto nejprve dostat nějaké výhry, aby jeho jméno mohlo být s titulovými boji vůbec skloňováno.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin