Cormier překvapil: Jones si vydělává stejné peníze jako Khabib, víc si nezaslouží!

Jon Jones prozradil, s jakým soupeřem se při svém návratu do UFC chce střetnout

Po posledních prohřešcích Jones cítí, že toho má hodně svým fanouškům co vracet. A proto slíbil, že se vrátí.

Jeho comeback se uskuteční již pod taktovkou těžké váhy, kde se pokusí zaútočit na titul šampiona. A bude-li mu dána ze strany vedení příležitost, hned ve svém prvním zápase v nové divizi by rád vyzval vítěze bitvy Ngannou vs. Gane.

„Hodlám se neustále zlepšovat. Cítím, že toho mohu světu ještě dost co nabídnout, a proto pro mě konec (v MMA) není žádným řešením,“ reagoval Jones na dotazy svých fanoušků.

„Nejvíc mě zajímají borci, co spolu budou příště bojovat o titul (tedy Francis Ngannou a Ciryl Gane). Chtěl bych toho lepšího z nich,“ odpovídal.

Vzhledem k tomu, že je bývalý šampion polotěžké váhy už rok a půl mimo hru, dalo by se říct, že nabral přesně tolik svalové hmoty, kolik potřeboval, aby získal patřičné sebevědomí.

„Při svém přesunu do těžké váhy jsem chtěl mít jistotu, že budu vážit stejně nebo dokonce víc jak Francis. Trpělivost je tím klíčem,“ odhaloval Jones, jenž by se do klece tedy mohl vrátit přibližně koncem jara či začátkem léta příštího roku.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin