Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Jones a nejlepší ze všech? Jeho s*ačky se nepočítají, stejně tak jako ty Armstrongovy, uvedl trenér Cormiera

Čestní atleti si své úspěchy ponechají a těm podvodníkům jsou naopak odebrány. Alespoň takto to platilo v případu kdysi slavného cyklisty Lance Armstronga, který musel celou svou blyštivou sbírku kvůli dopingu zase odevzdat. Jon Jones sice nic vracet nemusel, ale i tak se dle slov trenéra Daniela Cormiera jeho s*ačky nepočítají. Ten podklad je u něho v porovnání s Armstrongem totiž stejný.

Zajímavostí na tom všem je, že ať už se kdokoliv teď s „Bonesem“ utká, bude mít jistotu, že mu chvíli před zápasem bude objeven nějaký nález. Jsou tu tací jako Anthony Smith, jimž to nevadí, protože i tak věří ve své schopnosti, ale pak tu máme i tu druhou skupinku lidí, které to přijde značně nespravedlivé.

Daniel „DC“ Cormier se s Jonem utkal ve dvou případech a bohužel ani v jednom nevyhrál. Jedna výhra byla Jonesovi odebrána právě kvůli pozitivnímu nálezu USADOU, avšak ty problémy se s ním nesou tak dlouho, že by mu těch úspěchů mělo údajně být odebráno mnohem více.

„Pro mě osobně je Daniel nejlepším pound-for-pound zápasníkem celé historie. Úspěšně obhájil svůj pás v těžké váze a nikdy v ní neprohrál ani kolo. To, že má za sebou dvě porážky proti někomu, kdo si s sebou nese temnou minulost, se nepočítá. Proč by také mělo?“ svěřoval se Mendez, trenér současného šampiona váhové kategorie do 120 kilogramů.

Podobně jako spousta ostatních lidí, i kouč Cormiera věří, že když se někdo více než dvakrát prokazatelně proviní proti pravidlům, přičemž ta látka v něm stále ještě přebývá, pak nemůže být považován za nejlepšího zápasníka všech dob.

„Podíváte-li se do historických tabulek, najdete tam zmínku o Armstrongových sedmi titulech z Tour de France? Ne, nenajdete. A víte proč? Protože jeho sračky se nepočítají. To stejné platí i v případě Jona. Sportovci dělají všechny možné věci, aby vyhráli,“ vysvětloval.

Podle jeho tvrzení jsou lidé pro úspěch udělat cokoliv. A totéž bohužel platí i o UFC. „Tak už to chodí, lidé pro slávu a peníze dělají různé věci. Bohužel kvůli tomu ztrácím víru v tuto společnost. Kazí si tím jméno. Podle mého si tím více škodí, než pomáhají,“ dodal na adresu hvězdné organizace Mendez.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin