Jones reaguje na Adesanyovu prohru: Zoufalý výkon, nezaslouží si mou pozornost

Jon „Bones“ Jones predikoval, že se Adesanya v polotěžké váze příliš neohřeje. Nečekal ovšem, že jeho výkon bude „tak slabý“.

Nigerijský šampion střední váhy doplatil na to, o čem se celou dobu spekulovalo. Když jej v polotěžké váze dostal Blachowicz na zem, nedokázal se z ní postavit. Tento ground and pound se ukázal jako klíčový v Janově cestě za vítězstvím.

Israel Adesanya poprvé prohrál na UFC 259

„Říkal jsem vám to. Nicméně tohle byl mnohem zoufalejší výkon, než jsem sám čekal,“ rozpovídal se Jones na Twitteru se svými fanoušky. „Pokud jste někdy psali, že by mě mohl Izzy porazit, dejte si rovnou facku,“ vzkazoval jim.

„Prosinec bude vskutku velký,“ posmíval se nadále Jones Adesanyovi, který avizoval, že svou dlouho plánovanou bitvu s Jonem přesouvá právě na tento měsíc. „Zapomeňte na to, tohle si ani nezaslouží mou pozornost,“ dodával, že vzhledem k okolnostem na něco takového už jen tak nedojde.

Israel Adesanya si tak na UFC 259 na konto připsal svou vůbec první profesionální MMA prohru, jež ukončila jeho působivou sérii dvaceti výher v řadě.

„The Last Stylebender“ ještě před bojem říkal, že jej nyní čeká opětovný přesun do střední váhy, kde se v létě pokusí obhajovat svůj pás. Poté se možná pokusí o nějakou podobnou anabázi do vyšších hmotnostních pater znovu.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin